Studio animacji 3d
Studio filmowe Poznań

Specjalizujemy się w tworzeniu najróżniejszych filmów promocyjnych, a w aktualnej ofercie znajdują się między innymi animacje dla firm. Nasz dom produkcyjny znajduje się w Poznaniu. W zespole pracują prawdziwi pasjonaci, dla których produkcja filmów promocyjnych nie ma żadnych tajemnic. Doskonale wiemy, jakimi środkami najlepiej przykuć uwagę widza i w odpowiedni sposób przekazać informacje. Możemy pochwalić się wieloma projektami przygotowanymi dla najpopularniejszych marek. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasową działalnością. Realizujemy filmy wizerunkowe oraz filmy korporacyjne przy współpracy ze Zleceniodawcą, dzięki czemu na każdym etapie twórczym możemy wdrożyć odpowiednie zmiany. Kierujemy się indywidualnymi preferencjami Klientów.

Wytwórnia
filmów animowanych

Profesjonalna produkcja filmów reklamowych bardzo często polega na stworzeniu oryginalnego projektu animowanego. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie, oferując kompleksowe usługi. Nie boimy się trudnych wyzwań – nasze nowoczesne studio animacji w Poznaniu jest gotowe do wykonania nietypowych zadań. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale wiemy, jaka technika sprawdzi się w danym projekcie. Możemy pochwalić się wieloletnią działalnością na rynku. Przez ten czas wyprodukowaliśmy setki krótszych i dłuższych filmów. Wiemy, na czym polega odpowiednie dopasowanie treści przekazu do jego wizualizacji. Jako profesjonalna wytwórnia animacji korzystamy z nowatorskich technik, które pozwalają zadbać o unikalny charakter każdej produkcji. W ofercie znajdują się dwuwymiarowe i trójwymiarowe filmy – chętnie wyjaśnimy, czym różnią się obie propozycje.

Estetyczne
animacje reklamowe dla firm

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu najwyższej jakości materiałów promocyjnych dla firm. Przygotowaliśmy przyjemne dla oka animacje reklamowe dla podmiotów z wielu branż. Dokładamy wszelkich starań, by do każdego zlecenia podchodzić jak najbardziej kreatywnie. Chętnie realizujemy filmy, biorąc pod uwagę sugestie ze strony klienta – dostosowujemy się do nich i staramy się odwzorować w animacji zamierzoną wizję.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi do podjęcia współpracy z nawet najbardziej wymagającymi przedsiębiorstwami. Nasi animatorzy mają wszelkie niezbędne umiejętności, dzięki którym animacje reklamowe dla firm będą prezentować się dokładnie tak, jak zaplanowałeś. Możesz oczekiwać od nas materiałów najwyższej jakości, które z pewnością zostaną bardzo pozytywnie przyjęte przez wszystkich odbiorców Twoich treści.

Studio
animacji 3d i 2d

Nasze studio animacji 3d i 2d wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Zleceniodawców. Jeśli zależy Ci na kompleksowych usługach, doskonałym wyborem będzie sprawdzone studio filmowe. Swoją działalność od lat prowadzimy na terenie Poznania, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem Klientów. Z proponowanych usług korzystają przedstawiciele różnych branż, a obiektem ich zainteresowania jest między innymi produkcja animacji reklamowych typu explainer video. Nie ograniczamy swojej aktywności wyłącznie do komercyjnych projektów. Nasza wytwórnia filmów animowanych skupia w sobie najlepszych, animatorów, montażystów, producentów i ilustratorów. Potrafimy dostosować tworzoną treść do specyfiki mediów, w których ma być rozpowszechniana. Zaufaj profesjonalistom i powierz nam przygotowanie swojego wymarzonego projektu filmowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania telefonicznie lub mailowo.

Zaufali nam

Logo bambino
Logo Żabka
Logo Calypso
Logo Cin&Cin
Logo Big Star
Logo Aquanet
Logo Biedronka
Logo Amica
Logo Autostrada Wielkopolska
Logo VW
Logo Żywiec Zdrój
Logo Skanska
Logo Śnieżka
Logo Santander
Logo Semilac
Logo Poczta Polska
Logo Rockwool
Logo PKP Cargo
Logo VOX
Logo Orbit
Logo Orlen
Logo Nivea
Logo NASK
Logo Deutche Bahn
Logo massey-ferguson
Logo Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
Logo Seysso
Logo Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Logo MAN
Logo merlin.pl
Logo Komputronik
Logo Magnat
Logo Kinder
Logo Kampania Piwowarska
Logo Inea
Logo KGHM
Logo Gerda
Logo CYDR Lubelski

Kontakt

How How Pietrowski sp. j.

Poznań ul. Jugosłowiańska 39
tel. 61 666 12 26
NIP: 779 236 10 29
REGON: 301 162 652

Formularz Kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest How How Pietrowski sp.j. z siedzibą w Poznaniu pod numerem NIP 7792361029 - właściciel marki how how. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@howhow.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w ramach udzielania odpowiedzi na zapytania, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez how how , przekazywania informacji handlowych – w zależności od udzielonej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Masz prawo do żądania od how how dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Formularz jest chroniony przez reCAPTCHA od Google. Polityka prywatności oraz Warunki używkoania.
    Obowiązek informacyjny