W tym miejscu znajdziesz przykładowe realizacje animacji reklamowych dla firm. Nasze portfolio to szeroki zakres produkcji – od filmów korporacyjnych czy spotów reklamowych po animacje 2D i 3D dla największych korporacji w Polsce i nie tylko, takich jak: SEMILAC, ORLEN, Żabka, Wrigley czy NIVEA. Mamy już za sobą setki zleceń. Sprawdź nasze filmy reklamowe dla klientów z Poznania i nie tylko!

Dlaczego warto zainwestować
w wideo marketing?

Wideo marketing jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na reklamowanie firm. Filmiki animowane mocno oddziałują na podświadomość odbiorcy, wywołując u niego różne emocje, zachęcając do podjęcia konkretnej decyzji czy nawet kształtując jego myślenie i postrzeganie świata. Korporacyjne animacje reklamowe są przystępne w odbiorze i łatwo je zapamiętać.

Taka produkcja to źródło prostej do przyswojenia wiedzy. Pomaga skutecznie budować wizerunek marki. Filmy dla firm w wersji animowanej muszą jednak spełniać kilka podstawowych założeń, aby zainteresowały odbiorcę. Dowiedz się, jak robi je zespół z Poznania! Tworzenie spotów to nasza pasja!

Jakie powinny być animowane
spoty reklamowe dla firm?

Nie wszystkie spoty reklamowe w formie filmików dla firm zainteresują potencjalnych klientów. Aby tak się stało, powinny być przede wszystkim krótkie i skondensowane. Niewskazany jest informacyjny przesyt. Ważna podczas produkcji filmów korporacyjnych jest także ich kolorystyka. Poszczególne barwy mogą zachęcać widzów do podjęcia odpowiedniej decyzji.

Animacje powinny mieć określoną formę, czyli być dopasowane do odbiorcy. Dzieci lubią w filmikach bajkowe, kolorowe postacie i proste przekazy. Osoba, która chce kupić szampon, zainteresowana jest jego efektami. A starsi lubią widzieć innych seniorów, którzy po zrobieniu czegoś stają się weselsi.

Tworzenie animacji polega na uwzględnieniu potrzeb konkretnej grupy docelowej filmów reklamowych dla firm. To oferuje nasz zespół z Poznania. Zachęcamy do przyjrzenia się produkcjom. Realizujemy tylko ciekawe projekty!