Wykorzystanie sztuki 3D w przypadku tworzenia animacji reklamowych daje niemal nieograniczone możliwości. Pozwala na realizację kreatywnych pomysłów. To idealny plan na stworzenie produkcji dla firm, które chcą zwiększyć sprzedaż lub po prostu poszerzyć grono odbiorców. Filmiki animowane kreujemy już od wielu lat. Mamy siedzibę w Poznaniu, ale nie ograniczamy się do zleceń na terenie Wielkopolski – czekamy na wyzwania z całej Polski!

 

Gdzie przydaje się animacja 3D?

Najczęściej animacje reklamowe wykorzystuje się w przypadku:

  • wizualizacji architektonicznych – takie filmiki tworzone są już na etapie projektowania budowli, dzięki czemu można zaprezentować klientowi, jak będzie wyglądała,
  • wnętrz – to świetne narzędzie do projektowania konkretnych pomieszczeń (biura, salonu, łazienki itd.),
  • produktów – animowane filmy dla firm umożliwiają przedstawienie konkretnego przedmiotu nawet lepiej niż w rzeczywistości, zwłaszcza jeśli jego budowa jest skomplikowana.

Na terenie Poznania jesteśmy jednym z niewielu zespołów, który się tym zajmuje. Koniecznie sprawdź nasze realizacje dla różnych korporacji!

Najważniejsze zalety animacji 3D przy filmach reklamowych

Dzięki technologii 3D można uzyskać efekty, które bardzo często są niemożliwe do osiągnięcia w rzeczywistości. Animowane filmy reklamowe sprawiają, że produkt staje się atrakcyjniejszy, zwłaszcza że można go w krótkim czasie obejrzeć z każdej strony. Takie filmiki to świetny sposób, aby zaprezentować najważniejsze zalety, funkcje, a także konstrukcję konkretnego wyrobu.

Trójwymiarowe animacje pomagają przenieść odbiorcę w zupełnie inne miejsce. Film animowany 3D pokazuje trudne mechanizmy w przystępnym i zrozumiałym dla widza wydaniu. Bardzo chętnie z tych produkcji korzystają firmy działające w sferze biznesu czy przemysłu. Filmy 3D to symbol nowoczesności i innowacji, dlatego niezależnie od branży warto zastanowić się nad taką formą reklamy. Firma How How z Poznania chętnie wykona każdy filmik! Oferujemy własne pomysły i zdolności, które przysłużą się stworzeniu całkiem nowego, oryginalnego projektu. Animacje to nasza pasja!