Jednymi z najświeższych form realizacji filmów reklamowych dla firm są tzw. showreels. Dosłownie chodzi o prezentację własnego portfolio. To spoty dobre nie tylko dla korporacji, ale także prywatnych osób, które chcą przedstawić siebie i pracę w nowoczesny, profesjonalny sposób. To także świetny pomysł dla artystów. Za takie realizacje w Poznaniu odpowiada nasza firma. Przyjrzyj się gotowym projektom!

Jak powinny wyglądać profesjonalne showreels?

Podstawowe zasady tworzenia zarówno portfolio papierowego, jak i filmowego wskazują, że najlepszy materiał powinien zostać przedstawiony na samym początku, bo widzowie niestety szybko się nudzą i przewijają filmy reklamowe. Spoty powinny być krótkie i zwięzłe – mogą trwać maksymalnie 2 minuty. Ważne w tym przypadku jest uwzględnienie, do jakiego klienta powinny trafiać produkcje.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zgłoś się do naszej firmy w Poznaniu, a pomożemy Ci w zorganizowaniu showreels tak, aby miały dużo widzów. Wiele zależy od samego animatora. Spoty reklamowe muszą mieć m.in. odpowiedni, neutralny podkład muzyczny, który nie rozdrażni klienta. Filmy dla firm powinny także przedstawiać dane kontaktowe.

Należy pamiętać o tym, że gdy publikuje się filmiki na konkretnych platformach, mogą stracić one jakość, dlatego warto zainteresować się usługami profesjonalnego zespołu od animacji z Poznania. Zrealizujemy showreels w taki sposób, żeby utrzymywały dobry poziom w każdym przypadku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami spotów reklamowych! Każdemu pomożemy w spełnieniu jego wizji.